217 отзывов
Жіноча спідня білизна, піжамиЖіночі трусики

Уважаемые покупатели! Магазин не работает. Извините за неудобства!

СуперСтиль
+380666014099
+380666014099
+380680728667

Як оформити замовлення

ЯК ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ?

Замовлення приймаються:

1.Через кошик, натиснувши на кнопочку КУПИТИ (вкажіть свій номер телефону ( і електронну пошту, по можливості)  менеджер зв"яжеться з Вами  для уточнення кольору, розміру. Також колір і розмір можна вказати в коментарі до замовлення ― це прискорить процес обробки замовлення!!!)

2.  На электронну пошту info.superstil@ukr.net  ( обов"язково вказати дані для відправки та номер телефону ! Назва товару як на сайті, код, колір, розмір і ціна)

3. В телефонному режимі, після консультації менеджера і підбору розміру Ви також зможете зробити замовлення

Відправка товару протягом 1-3 днів (лише після 100 % оплати на карту Приватбанку). Повідомляти про оплату на електронну пошту, або  смс на телефон (вказуйте ― точний час, суму і дату оплати і не забувайте писати прізвище, на кого оформлене замовлення)

Передплата 100%
Увага : 1% за послуги банку сплачує покупець!

Відправка товару лише Новою поштою

Зверніть увагу! В п"ятницю і неділю відправок нема !!!

На Новій Пошті відправлення зберігається 5 днів з дня прибуття на Ваше відділення. З шостого дня відправлення зберігається за додаткову плату.

 

ЧИ ВІДПОВІДАЄ ФОТО РЕАЛЬНОСТІ?


Будь ласка, зверніть увагу !!! Постачальники використовують всі можливі способи для демонстрації товару на сайті в найбільш вигідному світлі, використовуючи спеціальне освітлення для для зйомки фотографій, речі відпрасовані. Тому, вже отриманий товар, може дещо відрізнятися, наприклад, по яскравості кольору (бути більш чи менш яскравим, ніж на фото), фактурі (різні тканини одного й того ж кольору виглядають по-різному). Обов"язково враховуйте це при замовленні, так як у нас повернення немає. Також може відрізнятися фурнітура (наприклад, гудзик, ремінь ... але це дуже рідко). А також розмір і колір гороху на одязі, розмір плям (леопардовий колір), розмір і колір букв на речах, речі з квітковим принтом (ця тканина постійно змінюється, в зв"язку з великою кількістю на ринку, але не якістю). Також може бути змінена сама тканина , але на пошиві і вигляді сукні це не позначится. Гіпюр, сітка (узори на них) також можуть відрізнятися. 
При оформленні замовлення Ви даєте свою згоду на умови співпраці !!! 

 

В нашому магазині немає повернення, немає обміну однієї позиції на іншу . Ми вам можемо поміняти лише розмір на розмір (Вам не підійшов розмір - ми поміняємо на розмір більший чи менший, якщо дозволяє розмірний ряд. 

Послуги з пересилання оплачуються покупцем !